grlogo
logo
grlogoonder    
Speel muziek!
  splitsboven
Nieuw bericht
Foto van de week:
 
Foto van de week
Commentaar: 0


Knooiert van de week:
 
Knooiert van de week
Commentaar: 0


 

Zomerfeesten 2011

Ditmaal tijd voor de zomerfeesten lijst van 2011!
Weet iemand nog een (zomer)feest wat nog niet voorkomt in de lijst, of de goede datum van een feest waar de datum nog niet bij ingevuld is, roept u maar in het gastenboek

Zomerfeesten 2011:
24 april 2011 - Paasparty Bentelo - http://www.paasparty.nl/
13 t/m 15 mei 2011 - Voorjaarsfeest Markvelde - http://www.markveldsbelang.nl/
20 t/m 22 mei 2011 - Zomerfeest Wiene Zeldam - http://www.zomerfeestwienezeldam.nl/
2 t/m 5 juni 2011 - Zomerfeesten Sint Isidorushoeve - http://www.sint-isidorushoeve.nl/
10 t/m 13 juni 2011 - Pinksterfeesten Beckum - http://www.pinksterfeesten.com/
10 t/m 13 juni 2011 - Pinksterfeesten Bornerbroek - http://www.pinksterfeesten.nl/
17 t/m 19 juni 2011 - Höftedagen Hengevelde - http://www.hengevelde.nl/hoftedagen/
23 t/m 26 juni 2011 - School- en Volksfeest Goor - http://www.schoolfeest.com/
24 t/m 26 juni 2011 - Zomerfeesten Usselo - http://www.popfeesten-usselo.nl/
1 t/m 4 juli 2011 - Midzomerfeesten Bentelo - http://www.midzomerfeesten.nl/ 
7 t/m 10 juli 2011 - Zomerfeesten Rietmolen - http://www.zomerfeestenrietmolen.nl/
21 t/m 23 juli 2011 - Zomerfeesten Wierden - http://www.wiezo.nl/
29 t/m 31 juli 2011 - Midzomerfeest Esbrook - http://www.esbrook.nl/
17 t/m 20 augustus 2011 - SEN Neede - http://www.sen76.nl/
19 t/m 21 augustus 2011 - Volksfeesten Zenderen - http://www.volksfeestenzenderen.nl/
19 t/m 21 augustus 2011 - Volksfeesten Buurse - http://www.volksfeestbuurse.nl/
26 t/m 28 augustus 2011 - Volksfeesten Oele - http://www.volksfeesten-oele.nl/
26 t/m 28 augustus 2011 - Dorpsfeest Markelo - http://www.dorpsfeestmarkelo.nl/
2 t/m 4 september 2011 - Schuttersfeesten Delden - http://www.schuttersfeesten.nl/
2 t/m 5 september 2011 - Larense Kermis - http://www.larensekermis.nl/
2 t/m 4 september 2011 - Schuttersfeesten Haaksbergen - http://www.schutterij.nl/

8 t/m 11 september 2011 - Keunefeesten Holten - http://www.keunefeesten.nl/
23 t/m 25 september 2011 - Schuttersfeesten Diepenheim - http://www.diepenheimseschutterij.nl/
24 t/m 26 september 2011 - Bathmense Kermis - http://www.bathmensekermis.nl/

 
Uit de oude doos :
Random foto

April 2019
M D W D V Z Z
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
             


  splitsonder  
Parsetime totaal: 0,104 secs